Aizvērt
Change language
FEBRUĀRIS - SVEČU MĒNESIS!

Pēc latviešu tautas ticējumiem, 2. februārī ir sveču diena, kad jālej sveces, lai tās gaiši degtu, un tāpēc arī viss februāra mēnesis tiek saukts par sveču mēnesi!

 

Ja nepaspējāt izliet savu sveci, mēs esam sagatavojuši ieskatu tajos ražotājos, kas Latvijā to dara, un dara ikdienā, ne tikai sveču dienā!

 

Skaistas, katra ar savu individuālo dizainu, iepakojumu un stāstu - tādas ir Latvijā lietās sveces!

Munio Candela ekskluzīvas dizaina sveces ar pievienoto vērtību.

 

Jau piekto gadu Latvijā ražoto sojas vaska sveču un mājas lietu zīmols Munio Candela priecē ar inovatīvu dizainu, kas veiksmīgi apvienots ar ekoloģisko domāšanu. Katrs produkts ir meistara roku darbs, katra kolekcija ir ar savu īpašu stāstu un vēstījumu pasaulei.

Lasīt vairāk

Ar mīlestību ražotas Siguldā, dabai un cilvēkiem draudzīgas 100% ekoloģiski tīras EkoSojas vaska sveces ILY, ziedu formā. Gan Lotusa zieds, gan Margrieta un Pilārs ir ar dziļu un senu simboliku.

 

ILY sveces ir roku darbs, bet nosaukums ILY radies no vārdu - I Love You (es tevi mīlu) pirmajiem burtiem!

Lasīt vairāk

Sveces no dabīgā sojas vaska, kas citu sveču starpā atšķiras ar to, ka pildītas stikla vai metāla trauciņos, ko rotā vintage stila attēlu etiķete.

Vintage Candella kolekcijā ir aptuveni 30 dažāda dizaina sveces, un tām ir arī atšķirīgs aromāts.

 

Starpcitu, metāla trauciņu pēc lietošanas neizmetiet, izmantojiet to dažādu sīku, bet jums mīļu nieciņu uzglabāšanai!

Lasīt vairāk

Zīmola "Latvian Lights" sveces ir mākslinieces Baibas Lingas–Bērziņas projekts. Visas viņas radītās sveces ir veidotas precīzi atdarinot latviešu etnogrāfiskos simbolus – jumi, Māras un Laimes zīmi, pērkoņkrustu, citas zīmes.

 

Katra "Latvian Lights" etnogrāfiskās zīmes svece tiek gatavota dažādās krāsās.

Lasīt vairāk

Laureta Candles piedāvā Latvijā ražotas dabīgas rapšu vaska sveces.

 

Laureta Candles klāstā atradīsiet gan sveces ikdienas dedzināšanai, gan īpašas rapšu vaska sveces, kas ir rūpīgi apstrādātas ar Latvijas ziediem un augiem. 

Lasīt vairāk

Pilnībā dabiskas, videi un cilvēkam draudzīgas. Sveces ar kokvilnas degli un kaltētiem augiem, ar dabiskām ēteriskām eļļām, traukos vai brīvi stāvošas, kā arī īpaši veidotas aromterapijai.


Deg divreiz ilgāk kā parafīns, nerada kvēpus. 

Ražotas Latvijā, roku darbs.

Lasīt vairāk