Aizvērt
Change language
Atpūta Latvijas pilīs un muižās

Lai gan liekas, ka pavasaris kaut kur ir aizkavējies, tomēr tas tuvojas, un tuvojas arī vasara, kad vēlamies doties pelnītā atpūtā.

 

Mēs apkopojām sarakstu ar tām Latvijas pilīm un muižām, kuras VisitLatvia.lv iesaka izvēlēties rīkojot romantiskas, svinīgas kāzas, skaistus banketus, vai gluži vienkārši atpūtai - ieturot gardu maltīti restorānā, baudot SPA pakalpojumus, vai nakšņojot viesnīcas numuriņā.

 

Ceram, ka Jums noderēs!

 

Jaunpils pils viesnīca atrodas senā pilī, kas celta kā Livonijas ordeņa cietoksnis 1301. gadā. Te var izbaudīt gan romantisku vakara divatā, gan organizēt seminārus un kāzu svinības.

Kas ir īpašs Jaunpils pilī?

Šeit ikvienam ir iespēja izdzīvot savu viduslaiku stāstu, uzvelkot kungu tērpu, nobaudot mielastu un satiekot viduslaiku personāžus!

 

 

Lasīt vairāk

Viesnīca Gaujas nacionālajā parkā, netālu no Cēsīm. Tuvējā apkārtnē ir muižas ainavu parks un dabas pastaigu takas. Elpu aizraujošas ainavas un smilšakmens iežu atsegumi.

Kas ir īpašs Kārļamuižā?

Kārļamuižas apartamenti rada privātuma un mājīguma atmosfēru, un tie ir lieliski piemēroti ģimenēm ar bērniem.

 
Lasīt vairāk

SPA viesnīca "Mārcienas muiža" atrodas senajā Mārcienas "Lejas Patmalnieku" ēkā, kas atradās uz Mārcienas pils teritorijai piegulošās zemes. Viesnīcas teritorijā darbojas gan restorāns, gan SPA.

Kas ir īpašs SPA viesnīcā "Mārcienas muiža"?

Te viss ir īsts - oriģinālās durvis, kāpnes, krāsnis, kamīni, vērtīgas senlietas un antīkas mēbeles.

Lasīt vairāk

Piena muižas viesību nama greznās telpas ir lieliski piemērotas kāzu, svinību un banketu rīkošanai, bildinājuma pārsteigumam, greznām vakariņām divatā, kāršu spēlei ar draugiem! Te savus viesus gaida arī romantiskais Rožu krodziņš un SPA!

Kas ir īpašs Piena muižā?

Piena muižas SPA ir iespēja baudīt īstā lauku piena vannas peldi un vēl daudz un dažādas tieši piena SPA procedūras.

Lasīt vairāk

Igates pils celta ap 1880. gadu. Mūsdienās pilī iekārtota viesnīca ar 22 mājīgiem numuriņiem, zālēm semināriem, kāzu svinībām.

 

Kas ir īpašs Igates pilī?

Igates pils "Dzirnavu krodziņā" noteikti jānogaršo irdenā miežu putra, kas pagatavota no vietējo zemnieku izaudzētajiem un "Krodziņa" dzirnavās samaltajiem graudiem.

Lasīt vairāk

Mežotnes pils pirmsākumi meklējami hercoga Jēkaba laikā, 17. gs. vidū. Mežotnes pils ir piemērota vieta gardām maltītēm pils restorānā, greznām svinībām, neaizmirstamām kāzām, krāšņām jubilejām, elegantiem banketiem un semināriem.

Kas ir īpašs Mežotnes pilī?

Lielākais pils greznums ir Kupola zāle, kas šobrīd ir nozīmīgākā klasicisma stila telpa Latvijā .

Lasīt vairāk

Mālpils muižas pirmsākumi meklējami 1760. gadā, bet mūsdienās tā pārveidota par dizaina viesnīcu, piemērotu gan skaistām kāzu svinībām, gan romantiskai atpūtai divatā vai kopā ar ģimeni.

Kas ir īpašs Mālpils muižā?

Esot Mālpils muižā, noteikti nobaudiet maltīti restorānā, jo tieši Mālpils muižas šefpavāre Aija Gabrāne ir Mūsdienu Latvijas garša 2. sezonas uzvarētāja.

Lasīt vairāk

Skrundas muiža celta klasicisma stilā 19. gadsimta sākumā. Skrundas muiža būs lieliska vieta kur atpūsties gan divvientulībā, gan nosvinēt skaistas un neaizmirstamas kāzu svinības.

Kas ir īpašs Skrundas muižā?

Skrundas muižā lieliski ir izdevies apvienot patīkamo vēsturisko atmosfēru ar mūsdienīgo iekārtojumu un tehnoloģijām.

Lasīt vairāk

Viesnīca Sventes muiža viesiem piedāvā komfortablus numurus, telpas semināriem, krievu un turku pirtis. Sventes muiža ir lieliska vieta atvaļinājumam, brīvdienām, darba komandējumiem vai skaistām kāzu svinībām.

Kas ir īpašs Sventes muižā?

Vasaras laikā viesu rīcībā ir āra baseins viesnīcas pagalmā, terase un vasaras lapenes, kurās baudīt romantiskus vakarus.

Lasīt vairāk

Vecgulbenes muižas kompleksā ietilpst ne tikai Baltā pils, kas ir visiespaidīgākā un skaistākā neorenesanses ietekmē celtā ēka Baltijā, bet arī Manēža, kas agrāk bija lielākā slēgtā manēža Baltijā. Manēžas ēkā izvietota četrzvaigžņu viesnīca ar 13 labiekārtotiem numuriņiem, SPA un hostelis ar 10 numuriņiem.

Lasīt vairāk