Aizvērt
Change language

Atpūta un SPA Latvijā

Latvija ir mierīga un nesteidzīga zeme, tāpēc viesošanās Latvijā būs atpūta Jūsu ķermenim un garam.

 

Ja viesojaties Rīgā, Jūs variet apvienot aktīvu atpūtu, kultūras baudīšanu un iepirkšanos ar ķermeņa un sejas kopšanu dažādajos dienas SPA, kas piedāvā daudzveidīgu pakalpojumu klāstu gan veselības uzlabošanai, gan skaistumkopšanai.

 

Savukārt, ārpus Rīgas visvairāk rehabilitācijas centru, sanatoriju un SPA ir kūrorta pilsētā Jūrmalā. Senās kūrorta tradīcijas, brīnišķīgā pludmale, restorāni un krodziņi, Rīgas tuvums, kā arī veselībai labvēlīgie laika apstākļi vilina apmeklētājus no visas pasaules.

 

Bet, ja Jums apnikusi pilsētas kņada, tad kā viens no labākajiem atpūtas veidiem ir atpūta Latvijas laukos, jo dabas klātbūtne un lauku miers, dod lielisku iespēju rast atpūtu dvēselei - svaigs lauku piens, svaigi dārzeņi un citi lauku labumi, pastaigas, izjādes ar zirdiem, izbraucieni ar divriteni - tas viss un vēl daudz kas cits, ko sniedz atpūtas iespējas Latvijas laukos, ļaus Jums atgūt mieru un harmoniju, līdz ar to arī iekšējo un ārējo skaistumu.

 

Vai esiet kaut ko dzirdējuši par latviešu pirts tradīcijām? Tas noteikti Jums būs kas jauns un nebijis – pēršanās ar speciāli Jums piemeklētām un sietām augu pirts slotām, zāļu tēju baudīšana, ķermeņa un sejas skrubji un maskas no dažādiem dabīgajiem līdzekļiem – piena un auzu pārslām, zemenēm, medus, masāža ar karstiem akmeņiem, noskalošanās ezera vai avota ūdeņos vai gulēšana rasainā zālē. To nevar laist garām ...