Aizvērt
Change language

Avio satiksme

Ceļojot uz Latviju ar lidmašīnu, Jūs ielidosiet Latvijas galvaspilsētā Rīgā, starptaustiskajā lidostā „Rīga”, kas ir lielākais aviosatiksmes mezgls Baltijā, Rīgas lidostas starptautiskais apzīmējums ir RIX. 

2010. gadā no janvāra līdz novembrim (ieskaitot) starptautiskās lidostas „Rīga” pasažieru skaits pārsniedza 4 miljonus. No starptautiskās lidostas „Rīga” ir iespējams doties uz 82 galamērķiem.

Lidosta „Rīga” atrodas tikai 10 kilometru attālumā no Latvijas galvaspilsētas - Rīgas - centra. No lidostas uz pilsētu Jūs varat nokļūt ar taksometru vai autobusu. Taksometri parasti sagaida viesus pie ārdurvīm. Cena par braucienu līdz centram ir aptuveni 8-10 lati. Ja nesteidzaties vai vēlaties ietaupīt, varat izvēlēties braucienu ar autobusu (Nr. 22 un 22A), kas kursē ik pēc 20-30 minūtēm. Ceļš no lidostas līdz pilsētas centram (pietura – Katedrāle, ja braucat ar autobusu 22A vai pietura – 13. Janvāra iela, ja braucat ar autobusu 22) aizņems aptuveni 30-35 minūtes. Biļetes cena ir LVL 0,70 un biļeti varat iegādāties pie autobusa vadītāja. Papildus informāciju par starptautisko lidostu "Rīga,", aviosabiedrībām, lidojumu sarakstiem un kartēm skatiet lidostas "Rīga" mājas lapā: www.riga-airport.com