Aizvērt
Change language

Tūrisma veidi Latvijā

Mēs sniedzam ne tikai praktiskus padomus un informāciju par to, kā nokļūt Latvijā, bet arī iedvesmojam ar idejām, kā pavadīt savas brīvdienas Latvijā.

 

Meklē, izzini un atrodi sev vispiemērotāko atpūtas veidu!

 

Dabas tūrisms.

Izzini Latvijas dabu, tās krāšņumu un skaistumu. Izstaigā gan dabīgās, gan pašu cilvēku veidotās dabas takas, izpēti neparastos dabas objektus, uzzini kuras Latvijas pludmales ir visskaistākās, varbūt tieši šeit, Latvijā, izmēģini putnu vērošanu.

 

Aktīvās brīvdienas Latvijā.

Aktivitātes brīvā dabā, amatnieku darbnīcas, kurās vari iemēģināt roku māla podu veidošanā, dzelzs kalšanā, linu kulšanā un citās aktivitātēs, dodies ekskursijās gida pavadībā, vai arī, izmēģini ekstrēmos sporta veidus! Vēro Latviju no putna lidojuma dodoties izbraucienā ar gaisa balonu, vai arī pamēģini laivošanu jūrā vai kādā no Latvijas upēm, slēpo, slido, baudi visu, ko Latvija Tev sniedz!

 

Naktsdzīve.

Cik klusa tā ir laukos, tik trakulīga tā ir Rīgā. Izvēlies, vilinošāko no visiem piedāvājumiem! Karaoke, Mūzikas klubi, Deju klubi Rīgā. Ballītē, kas nerimst līdz pat rītam!

 

Iepirkšanās.

Latvija nav slavena kā iepirkšanās meka, tomēr, arī Latvijā ir iespējams atrast to, ko meklēji, bet nespēji sameklēt citur.

Mazas bodītes, Rīgas centrāltirgus, kas pārsteidz ar saviem izmēriem, seno vēsturi un kolorītiem cilvēkiem, modes zīmolu veikali, Latvijā ražotās preces un produkti. 

 

Reliģiskais tūrisms un kultūras tūrisms. 

Iespējams, ka Tevi uzrunā Latvijā esošais Padomju savienības militārais mantojums, muzeji, galerijas, pilis un muižas, kā arī mazās lauku baznīciņas, klosteri un senās latviešu tautas kulta vietas!

 

Latvija nesākas un nebeidzas tikai ar galvaspilsētu Rīgu. Lai gan nenoliedzami tieši Rīgā ir visaktīvākā kultūras un sabiedriskā dzīve, tomēr gan Vidzeme un Kurzeme, gan Latgale un Zemgale vilina atpūsties gribētājus.